Servisler

TOPRAK ANALİZİ YETİŞTİRİCİLİK PROGRAMI TARIMSAL DESTEK HATTI SHELL'DEN İNDİRİM KAZANMA
BESİN EKSİKLİĞİ, HASTALIK VE ZARARLI TEŞHİS DESTEĞI HASTALIK VE ZARARLI ERKEN UYARI SİSTEMLERİ METEOROLOJIK HADİSE VE ERKEN UYARI SİSTEMLERİ

 

 

TOPRAK ANALİZİ

 
Turkcell Tarım Doktoru aboneleri, düşük girdi ve yüksek verim için zirai analizlerini PTT aracılığı ile en düşük maliyetle akredite AgPür laboratuarında yaptırabilme olanağına sahiptir.

PTT aracılığıyla analizlerinizi gönderebilmek için detaylara tıklayınız

  

 

 

YETİŞTİRİCİLİK PROGRAMI


Turkcell Tarım Doktoru aboneleri, Turkcell Tarım Doktoru Ziraat Mühendisleri tarafından hazırlanmış ürüne özel yetiştiricilik programlarını ücretsiz olarak temin edebilirler.


Detaylar için tıklayınız
 

TARIMSAL DESTEK HATTI

 

Turkcell Tarım Doktoru aboneleri karşılaştıkları zirai sorunlarını ve sorularını Tarımsal destek hattımızı (8099) 7/24 arayarak 1’i tuşlamaları durumunda sesli mesajlarını bırakabilmektedirler.

Detaylar için tıklayınız
 

BESİN EKSİKLİĞİ, HASTALIK VE ZARARLI DESTEĞİ


Turkcell Tarım Doktoru aboneleri, besin eksikliği belirtileri ile hastalık, zararlı belirtilerinin karıştırılmasını engelleyen; Besin Eksikliği, Hastalık ve Zararlı Desteği ile gereksiz girdi kullanımına bağlı masraflarını azaltırken, kaliteli ürün yetiştiriciliği yapmaktadırlar.


Detaylar için tıklayınız

 

HASTALIK VE ZARARLI ERKEN UYARI SİSTEMLERİ


Turkcell Tarım Doktoru aboneleri erken uyarı sistemi sayesinde, hastalık ve zararlılar ürüne etki etmeden önce haberdar olup koruyucu ilaçlama yapılmasını sağladığı için verim kayıpları yaşanmasını engeller.


Detaylar için tıklayınız

 

METEOROLOJİK HADİSE ve ERKEN UYARI SİSTEMLERİ


Turkcell Tarım Doktoru aboneleri Meteorolojik hadise ve erken uyarı sistemleri sayesinde, ilçe bazında Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan hava olaylarından SMS’ler aracılığı ile haberdar olurlar.


Detaylar için tıklayınız

 

SHELL’DEN İNDİRİM KAZANMA


Sadece Doktar abonelerine özel Shell’den sürekli olarak yararlanabilecekleri %3 indirim kartını almaya hak kazanırlar.


Detaylar için tıklayınız